https://antibiotiqueaugmentin.com/diarrhee-augmentin-bebe/
DAIKIN СПЛИТ FTX-KN

DAIKIN СПЛИТ FTX-KN

  • Инвертер клима уред, високоѕидна единица
  • Енергетска класа (ладење/греење): A+/A+
  • Достапни капацитети: 2,5 kW
  • Фреон: R410A
  • Мод за одвлажнување
  • Автоматско вертикално нишање -проток на воздух
  • Мод за заштеда на енергијата
  • Тајмер: 24-часовен тајмер
  • Онлајн контролер (опционално)- управување на внатрешната единица преку мобилна аплиакција од било каде, преку локална мрежа или интернет
  • Фотокаталитичен титаниум апатитски филтер за прочистување на воздух

Погледнете целосна техничка спецификација Daikin klima ured Comfora ladenje i greenje

Слични продукти

PAKSON © 2022. All Rights Reserved.
We use cookies
Нашиот веб сајт со цел да ви овозможи подобро корисничко искуство користи колачиња (cookies) со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликање на копчето 'Прифати', вие овозможувате користење на сите колачиња. Колачињата кои ги користи ПАКСОН не зачувуваат информации (лични податоци) кои овозможуваат идентификација на корисникот како физичко лице. Нивната намена е исклучиво да се идентификува користеното од страна на прелистувачот и/или терминалниот уред на Корисникот. Доколку го одбиете користењето на колачиња, ќе продолжите да го користите сајтот со минимално потребните колачиња за непречено и нормално функционирање на веб сајтот.