https://antibiotiqueaugmentin.com/diarrhee-augmentin-bebe/
DAIKIN СПЛИТ PERFERA FVXM-A

DAIKIN СПЛИТ PERFERA FVXM-A

 • Сплит ситем - BLUEVOLUTION
 • Впечатлив современ дизајн
 • До A ++ при греење и A +++ при ладењe
 • 3 уникатни функции за греење: побрзо загревање (heat boost), затоплување на под (floor warming) и зголемување на топлината (heat plus)
 • Чист воздух во затворените простории благодарение на флеш стример технологија / титаниум апатит
 • Вграден WiFi контролер 
 • Достапни капацитети: 2.0 KW (само за мулти сплит); 2,5KW; 3,5KW; 5KW
 • НОВО! Внатрешната единица може да се контролира само со користење на вашиот глас преку Amazon Alexa или Google Assistant
 • Фреон: R-32 еколошки фреон
 • Економичен режим на работа
 • Моќен режим на работа
 • Тивко работење на внатрешната единица
 • Тивко работење на надворешната единица
 • 24-часовен тајмер
 • Неделен тајмер
 • Филтер за воздух
 • Можност за мулти-модел апликација

Погледнете целосна техничка спецификација Daikin parapeten klima ured FVXM-F

You may also be interested in these products

PAKSON © 2024. All Rights Reserved.
We use cookies
Нашиот веб сајт со цел да ви овозможи подобро корисничко искуство користи колачиња (cookies) со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликање на копчето 'Прифати', вие овозможувате користење на сите колачиња. Колачињата кои ги користи ПАКСОН не зачувуваат информации (лични податоци) кои овозможуваат идентификација на корисникот како физичко лице. Нивната намена е исклучиво да се идентификува користеното од страна на прелистувачот и/или терминалниот уред на Корисникот. Доколку го одбиете користењето на колачиња, ќе продолжите да го користите сајтот со минимално потребните колачиња за непречено и нормално функционирање на веб сајтот.