https://antibiotiqueaugmentin.com/diarrhee-augmentin-bebe/
DAIKIN ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ MC55W

DAIKIN ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ MC55W

 • Прочистувачот на воздух MC55W, со елегантен и компактен дизајн, гарантира чист воздух благодарение на јонизирачкото плазма празнење и технологијата  - Flash Streamer

 • Моќно прочистување на воздухот со DAIKIN STREAMER технологија

 • Електростатски HEPA филтер

 • Филтер за дезодоризација на мириси (Катализатор за дезодорирање)

 • Отстранување на PM честички 2.5

 • Отстранување на: прашина, полен, бактерии, вируси, чад од цигари, намалување на непијатни миризби

 • Применлива површинa: 41m2

 • Димензии (вxшxд): 500 x 270 x 270 mm

 • Прочистување на воздух (во turbo мод): 330m3/h

 • Тежина: 6,8kg

 • Тивок мод на работа до 19dBa

Погледнете целосна техничка спецификација 

PAKSON © 2024. All Rights Reserved.
We use cookies
Нашиот веб сајт со цел да ви овозможи подобро корисничко искуство користи колачиња (cookies) со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликање на копчето 'Прифати', вие овозможувате користење на сите колачиња. Колачињата кои ги користи ПАКСОН не зачувуваат информации (лични податоци) кои овозможуваат идентификација на корисникот како физичко лице. Нивната намена е исклучиво да се идентификува користеното од страна на прелистувачот и/или терминалниот уред на Корисникот. Доколку го одбиете користењето на колачиња, ќе продолжите да го користите сајтот со минимално потребните колачиња за непречено и нормално функционирање на веб сајтот.