https://antibiotiqueaugmentin.com/diarrhee-augmentin-bebe/
DAIKIN SKY AIR BLUEVOLUTION PERFERA FTXM-N

DAIKIN SKY AIR BLUEVOLUTION PERFERA FTXM-N

 • FTXM-N – PERFERA серија, Sky Air високоѕидна единица, може да се комбинира со надворешните единици од мини Alpha серијата RZAG-А

 • Достапни капацитети: 3.5 KW, 5.0 KW, 6.0 KW

 • Атрактивен дизајн, со спој на совршен квалитет на воздухот

 • Енергетска ефикасност и за греење и за ладење до А+++

 • Многу тивок звук, дури и ќе заборавите дека е вклучена

 • Чист воздух, благодарение на Daikin Flash Streamer технологијата

 • Сензор за детекција на движење во две области. Доколку се забележи движење на лице, протокот на воздух се насочува на друга страна за да не дува директно во лицето кое е во просторијата

 • 3D проток на воздух, кој комбинира проток на топол или ладен воздух хоризонтално или вертикално, за рамномерна распределба низ цела просторија

  Разладно средство – еколошки фреон: R32

   

   

Погледнете целосна техничка спецификација 

You may also be interested in these products

PAKSON © 2023. All Rights Reserved.
We use cookies
Нашиот веб сајт со цел да ви овозможи подобро корисничко искуство користи колачиња (cookies) со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликање на копчето 'Прифати', вие овозможувате користење на сите колачиња. Колачињата кои ги користи ПАКСОН не зачувуваат информации (лични податоци) кои овозможуваат идентификација на корисникот како физичко лице. Нивната намена е исклучиво да се идентификува користеното од страна на прелистувачот и/или терминалниот уред на Корисникот. Доколку го одбиете користењето на колачиња, ќе продолжите да го користите сајтот со минимално потребните колачиња за непречено и нормално функционирање на веб сајтот.