https://antibiotiqueaugmentin.com/diarrhee-augmentin-bebe/
DAIKIN СПЛИТ FDXM-F3 (R32)

DAIKIN СПЛИТ FDXM-F3 (R32)

 • Сплит ситем -BLUEVOLUTION
 • Достапни капацитети: 2,5KW; 3,5KW; 5KW, 6KW
 • Фреон: R-32 еколошки фреон
 • Погодно за техничко ладење
 • Можност за мулти-модел апликација
 • Невидлива единица како единица е сокриена во таванот: видливи се само решетките за вшмукување и дување
 • Компактни димензии, лесно може да се монтира во тавански отвори од само 240mm
 • Средниот надворешен статички притисок до 40Pa го олеснува користењето на единицата со флексибилни канали со различни должини
 • Опцијата за автоматско чистење овозможува максимална ефикасност, удобност buy viagra pill и сигурност со редовно чистење на филтерот
 • Ниска потрошувачка на енергија благодарение на моторот на вентилаторот на еднонасочна струја

Погледнете целосна техничка спецификација Daikin kanalska klima ured FDXM-F3

PAKSON © 2024. All Rights Reserved.
We use cookies
Нашиот веб сајт со цел да ви овозможи подобро корисничко искуство користи колачиња (cookies) со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликање на копчето 'Прифати', вие овозможувате користење на сите колачиња. Колачињата кои ги користи ПАКСОН не зачувуваат информации (лични податоци) кои овозможуваат идентификација на корисникот како физичко лице. Нивната намена е исклучиво да се идентификува користеното од страна на прелистувачот и/или терминалниот уред на Корисникот. Доколку го одбиете користењето на колачиња, ќе продолжите да го користите сајтот со минимално потребните колачиња за непречено и нормално функционирање на веб сајтот.