https://antibiotiqueaugmentin.com/diarrhee-augmentin-bebe/
DAIKIN СПЛИТ FVXM-F (R32)

DAIKIN СПЛИТ FVXM-F (R32)

 • Сплит ситем -BLUEVOLUTION
 • Достапни капацитети: 2,5KW; 3,5KW; 5KW
 • Фреон: R-32 еколошки фреон
 • Економичен режим на работа
 • Моќен режим на работа
 • Тивко работење на внатрешната единица
 • Тивко работење на надворешната единица
 • 24-часовен тајмер
 • Неделен тајмер
 • Контролор преку интернет: контролирајте ја внатрешната единица од било кое место со помош на апликација, преку локална мрежа или интернет
 • Филтер за воздух
 • Можност за мулти-модел апликација

Погледнете целосна техничка спецификација Daikin parapeten klima ured FVXM-F

PAKSON © 2024. All Rights Reserved.
We use cookies
Нашиот веб сајт со цел да ви овозможи подобро корисничко искуство користи колачиња (cookies) со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликање на копчето 'Прифати', вие овозможувате користење на сите колачиња. Колачињата кои ги користи ПАКСОН не зачувуваат информации (лични податоци) кои овозможуваат идентификација на корисникот како физичко лице. Нивната намена е исклучиво да се идентификува користеното од страна на прелистувачот и/или терминалниот уред на Корисникот. Доколку го одбиете користењето на колачиња, ќе продолжите да го користите сајтот со минимално потребните колачиња за непречено и нормално функционирање на веб сајтот.