https://antibiotiqueaugmentin.com/diarrhee-augmentin-bebe/
DAIKIN СПЛИТ PERFERA FTXM-M (R32)

DAIKIN СПЛИТ PERFERA FTXM-M (R32)

 • Посвеж, почист воздух благодарение на технологијата Flash Streamer на Daikin: можете да дишите длабоко без грижа за нечист воздух
 • Енергетска класа (ладење/греење): A+++; A++ / A+++; A++; A+; A
 • Достапни капацитети: 2KW; 2,5KW; 3,5KW; 4,2KW, 5KW; 6KW, 7KW
 • Фреон: R32 еколошки фреон
 • Мултизонско интелигентно око
 • Економичен режим
 • Режим на удобност
 • 3-D проток на воздух
 • Моќен режим на работа
 • Беззвучна работа на внатрешната единица
 • Беззвучна работа на надворешната единица
 • Тајмер: неделен тајмер
 • Тајмер: 24-часовен тајмер
 • Можност за wifi контролер
 • Филтер за воздух
 • Може да се користи за мулти-модел апликација

Погледнете целосна техничка спецификација Daikin inverter klimatizer serija Perfera

PAKSON © 2022. All Rights Reserved.
We use cookies
Нашиот веб сајт со цел да ви овозможи подобро корисничко искуство користи колачиња (cookies) со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликање на копчето 'Прифати', вие овозможувате користење на сите колачиња. Колачињата кои ги користи ПАКСОН не зачувуваат информации (лични податоци) кои овозможуваат идентификација на корисникот како физичко лице. Нивната намена е исклучиво да се идентификува користеното од страна на прелистувачот и/или терминалниот уред на Корисникот. Доколку го одбиете користењето на колачиња, ќе продолжите да го користите сајтот со минимално потребните колачиња за непречено и нормално функционирање на веб сајтот.