https://antibiotiqueaugmentin.com/diarrhee-augmentin-bebe/

Новости & Информации

Дознајте повеќе за нашите нови Даикин понуди

Прв продаден Daikin Stylish клима уред во Македонија, од Паксон!

Горди сме да Ви ја презентираме првата продажба на новиот  член на семејството на клима уреди - Daikin Stylish.

Повеќето клиенти денес бараат систем за климатизација кој ги комбинира најдобрите перформанси и дизајн. Во април 2018, наш клиент од Скопје, се одлучи за најдоброто, тој го избра Daikin Stylish клима уредот, кој совршено се вклопи во неговиот ентериер. 

Daikin Stylish единицата комбинира привлечен дизајн со извонредна функционалност:  Енергетска ефикасност до A +++  и за греење и за ладење. Благодарение на сите нови компоненти (grid сензор, R32 разладно средство, контрола на влажноста, flash streamer технологија за чист и здрав воздух, онлајн контрола) Stylish е еден од енергетски најефикасните климатизери достапни на пазарот денес.

 

Погледнете како изгледа новиот прекрасен дом со Daikin Stylish!

        

 

 

PAKSON © 2024. All Rights Reserved.
We use cookies
Нашиот веб сајт со цел да ви овозможи подобро корисничко искуство користи колачиња (cookies) со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликање на копчето 'Прифати', вие овозможувате користење на сите колачиња. Колачињата кои ги користи ПАКСОН не зачувуваат информации (лични податоци) кои овозможуваат идентификација на корисникот како физичко лице. Нивната намена е исклучиво да се идентификува користеното од страна на прелистувачот и/или терминалниот уред на Корисникот. Доколку го одбиете користењето на колачиња, ќе продолжите да го користите сајтот со минимално потребните колачиња за непречено и нормално функционирање на веб сајтот.