https://antibiotiqueaugmentin.com/diarrhee-augmentin-bebe/

Новости & Информации

Дознајте повеќе за нашите нови Даикин понуди

Заврши наградниот натпревар организиран од Pakson и Daikin Macedonia, извлечен е среќниот добитник на наградата Daikin прочистувач на воздух, модел MC70L

Со точно одговорено прашање (дека Daikin е јапонски бренд) на флаерот, и пополнети лични податоци (име, презиме, email и телефонски број), среќата му се насмевна на Драган Раденковиќ.

Честитки до среќниот добитник- Драган, кој беше извлечен по случаен избор во просториите на нашата компанија Паксон.

 

Погледнете како се одвиваше извлекувањето на видеото на следниот линк: https://bit.ly/2EPvwxz

“Задоволство е да се подарува”, им заблагодаруваме на сите учесници во наградниот натпревар и им посакуваме повеќе среќа во некое наше следно изненадување од Daikin.

 

PAKSON © 2024. All Rights Reserved.
We use cookies
Нашиот веб сајт со цел да ви овозможи подобро корисничко искуство користи колачиња (cookies) со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликање на копчето 'Прифати', вие овозможувате користење на сите колачиња. Колачињата кои ги користи ПАКСОН не зачувуваат информации (лични податоци) кои овозможуваат идентификација на корисникот како физичко лице. Нивната намена е исклучиво да се идентификува користеното од страна на прелистувачот и/или терминалниот уред на Корисникот. Доколку го одбиете користењето на колачиња, ќе продолжите да го користите сајтот со минимално потребните колачиња за непречено и нормално функционирање на веб сајтот.