https://antibiotiqueaugmentin.com/diarrhee-augmentin-bebe/

Новости & Информации

Дознајте повеќе за нашите нови Даикин понуди

ЈУНСКА АКЦИЈА НА DAIKIN ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕДИ ВО ПАКСОН

ДАИКИН инвертер клима уреди со намалени цени од 10% во Паксон.

Создадете СОВРШЕНА ТЕМПЕРАТУРА во Вашиот дом со Daikin Sensira! Најпродаван клима уред за 2018 година!

•    Дискретна,  високоѕидна единица со неспоредлив комфор

•    Високи перформанси

•    3 години ГАРАНЦИЈА

•    EUROVENT сертификат

•    Енергетска ефикасност до А++ за ладење и А+ за греење

•    BLUEVOLUTION серија, со еколошки фреон R32 (Оваа серија користи R-32 еколошки фреон, што значи - намалено штетното влијание врз околината до 68% во споредба со R-410A, и  пониска потрошувачка на енергија, благодарение на поголемата енерегетска ефикасност

•    Онлајн контролер - Wifi (опционално)

•    Економичен режим на работа

•    Комфорт режим

•    Моќен режим на работа

•    Многу тивка работа до 21dB

•    Режим на одвлажнување (во период на дождливите денови кога нивото на влага е многу високо, овој режим го прави воздухот сув, и одржува пријатна атмосфера)

•    24 – часовен тајмер

•    Филтер за прочистување на воздухот – ги отстранува честичките од прашина во воздухот и овозможува стабилно снабдување сo чист воздух.

 

ПОБРЗАЈТЕ! Акцијата трае до 30.06.2019 или до потрошување на залихите!

- Клима уред 3.5kw, sensira FTXF35A – RXF35A 42,900.00 ден.           39,900.00 ден.

- Клима уред 5.0kw, sensira FTXF50A – RXF50B64,700.00 ден.          59,000.00 ден.

 

 Повелете во Паксон – Овластен Daikin партнер за Македонија
Ул. Загребска бр.28б, лок. 17, 1000 Скопје
☎Тел: 02 3109 998 | 076 360 654
✉ Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

PAKSON © 2024. All Rights Reserved.
We use cookies
Нашиот веб сајт со цел да ви овозможи подобро корисничко искуство користи колачиња (cookies) со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликање на копчето 'Прифати', вие овозможувате користење на сите колачиња. Колачињата кои ги користи ПАКСОН не зачувуваат информации (лични податоци) кои овозможуваат идентификација на корисникот како физичко лице. Нивната намена е исклучиво да се идентификува користеното од страна на прелистувачот и/или терминалниот уред на Корисникот. Доколку го одбиете користењето на колачиња, ќе продолжите да го користите сајтот со минимално потребните колачиња за непречено и нормално функционирање на веб сајтот.