https://antibiotiqueaugmentin.com/diarrhee-augmentin-bebe/
DAIKIN СПЛИТ SENSIRA FTXF-D (R32)

DAIKIN СПЛИТ SENSIRA FTXF-D (R32)

 • Инвертер клима уред, високоѕидна единица
 • Енергетска класа (ладење/греење): A++/A+
 • Достапни капацитети: 2KW; 2,5KW; 3,5KW; 5KW; 6KW; 7KW
 • Фреон: R32 еколошки фреон, BLUEVOLUTION
 • Економичен режим
 • Комфорт проток на воздух
 • Моќен режим на работа
 • Тајмер: 24-часовен тајмер
 • Беззвучна работа на внатрешната единица
 • Онлајн контролер (опционално)- управување на внатрешната единица преку мобилна аплиакција од било каде, преку локална мрежа или интернет
 • 3 години гаранција

Погледнете целосна техничка спецификација  Даикин сплит клима уред Sensira

PAKSON © 2024. All Rights Reserved.
We use cookies
Нашиот веб сајт со цел да ви овозможи подобро корисничко искуство користи колачиња (cookies) со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликање на копчето 'Прифати', вие овозможувате користење на сите колачиња. Колачињата кои ги користи ПАКСОН не зачувуваат информации (лични податоци) кои овозможуваат идентификација на корисникот како физичко лице. Нивната намена е исклучиво да се идентификува користеното од страна на прелистувачот и/или терминалниот уред на Корисникот. Доколку го одбиете користењето на колачиња, ќе продолжите да го користите сајтот со минимално потребните колачиња за непречено и нормално функционирање на веб сајтот.