https://antibiotiqueaugmentin.com/diarrhee-augmentin-bebe/

Добредојдовте!

Ние сме ПАКСОН,

DAIKIN HOME COMFORT EXPERT ПАРТНЕР ЗА МАКЕДОНИЈА.Инженеринг фирма специјализирана за проектирање и изведба на системи за греење, ладење и вентилација како и редовно одржување и сервисирање.

ПАКСОН е партнер за Македонија на водечкиот светски бренд - јапонскиот производител на HVAC опрема, ДАИКИН.

Image

Погледнете!

Целата наша понуда на производите од Даикин.

Паксон е партнер на Даикин во Македонија

DAIKIN

Cannot get Skopje location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

DAIKIN Altherma
Топлотна пумпа
Како лидер на пазарот, Daikin секогаш се обидува да ги направи најсигурните и најефикасните топлински пумпи.
Со употреба на 75% обновлива енергија, топлотните пумпи на Daikin значително ја зголемуваат заштедата на енергија и ја намалуваат емисијата на јаглеродни гасови.
Дизајнирано специјално за климата што ја доживуваме во Европа, верувајте дека решението за греење на Daikin ќе работи и на температури до -28°C.
Заштедете повеќе од
0
на сметките за струја на
греење и ладење со
топлотните пумпи
ALTHERMA на DAIKIN

Од мали домови до големи канцелариски простории

Без разлика дали поседувате дом или продавница или сте управник на хотел, решенијата за греење и ладење на Daikin ќе ги задоволат вашите потреби. Изберете го типот на објект за да го започнете проектот со нас.

pakson-ovlasten-daikin-partner-vo-makedonija
HOME COMFORT EXPERT ПАРТНЕР на Даикин во Македонија

Решенија за сите потреби од климатизација

Во Daikin го нудиме најголемиот избор на решенија за греење и ладење што ја овозможуваат секоја атмосфера и ги задоволуваат сите потреби. Ќе дознаете повеќе за достапните опции со ако изберете апликација.

PAKSON © 2024. All Rights Reserved.
We use cookies
Нашиот веб сајт со цел да ви овозможи подобро корисничко искуство користи колачиња (cookies) со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликање на копчето 'Прифати', вие овозможувате користење на сите колачиња. Колачињата кои ги користи ПАКСОН не зачувуваат информации (лични податоци) кои овозможуваат идентификација на корисникот како физичко лице. Нивната намена е исклучиво да се идентификува користеното од страна на прелистувачот и/или терминалниот уред на Корисникот. Доколку го одбиете користењето на колачиња, ќе продолжите да го користите сајтот со минимално потребните колачиња за непречено и нормално функционирање на веб сајтот.